Ofis Tasarım Uygulamaları

Ofis Tasarım Uygulamaları

Bir ofisi dekore ederken yalnızca görüntüsü değil, kullanım rahatlığı ve işlevselliği de çok önemlidir. Ofislerin ayrılmaz parçaları olan çalışma masalarının konumu ve kullanımı çok iyi olmalıdır. Sırtınızı duvara gelecek şekilde ayarlamalı ve böylece güneş ışınlarından en iyi şekilde yararlanabilmelisiniz. Bu sizin daha enerjik ve dinamik olmanızı sağlar. Ofis tasarımı yapılırken önce iş yerinizin faaliyetlerini göz önünde bulundurmalısınız. Müşteri odaklı bir işiniz var ise ofisiniz daha dinamik olmalıdır. Kullanılacak eşyalar, aksesuarlar ve renk seçimleri oldukça etkili olacaktır. Tam tersine, müşterilerin fazla girmediği bir ofis dekore edecekseniz, çalışanların verimlerini artıracak, pozitif olarak etkileyecek tasarımlara yönelmelisiniz. Ofisinizin dekorasyonuna önem vermek, çalışanların daha verimli ve pozitif olmalarını sağlayacaktır.

Ofis tasarımı yaparken mekanın konumu, biçimi, alan genişliği, gün aşığını alma yönü gibi ayrıntılar göz önüne alınarak planlama yapılmalıdır. Burada işi bir uzmana bırakmak en iyi çözüm olacaktır. Sakarya iç mimarlık firması olarak, kaliteli hizmet anlayışıyla ile sizlere hizmet vermekteyiz. Uzman bir ekip kadrosuna sahip olan Sakarya iç mimarlık firması olarak, müşterilerin isteklerini ön planda tutarak işlerimizi yapmaktayız. Ön etüd çalışmalarını yaparak, müşteri profilini belirleyerek işe başlarız. Müşteri ile beraber, tasarımı yapılacak yerin keşfi yapılarak bir ön tasarım oluşturulur ve konseptimiz belirlenir. Malzemelerin seçimi yapılarak imalata başlanır. İşin en keyifli kısmı olan mobilya, koltuklar ve aksesuar gibi parçaların seçilmesi, tamamen müşterinin isteğine bakılarak yapılır. Ayrıca bütün samimiyetimiz ve tecrübemiz ile sizlere en kaliteli şekilde hizmet vermek bizim işimiz. Birbirinden güzel tasarımlar ile her mekanı, bir diğerinden farklı yaparak tamamen özgün işler yapmaktayız. Her ofisin kendine has bir dokusu, havası, görselliği ve huzuru olmalıdır.

Biz işimizi yaparken yani bir mekan tasarlarken, müşterinin kişiliğini yansıtacak objeler, renkler, aksesuarlar ve mobilya seçimini müşteriye bırakarak ortamın samimi veya daha sıcak olmasını, onların tercihlerine bırakarak profesyonel olarak üstümüze düşen görevi yerine getirmeye çalışırız. Aklınıza takılan bütün soru ve sorunlarınızıorvela.comiletişim sayfamızdan bize ulaşarak bildirebilir ve en ayrıntılı biçimde destek alabilirsiniz.

25.1.2017