Reklam Yazılımı

Reklam Yazılımı

Yurtiçi ve yurtdışına yaptığımız iç mimar reklam çalışmalarında mağaza, stant, fuarların proje tasarımını yapmak yaşadığınız ortamın, her türlü reklam hizmetlerimizin tanıtımının ve hazırlanan projelerini, mail, telefon ya da yüz yüze görüşme yoluyla, müşteriye etkili bir şekilde sunum yapabilmesi ve müşteri memnuniyetini sağlamak ardından, Satış öncesi ve sonrası tüm süreçleri yerine, hazırlamak ve yerine getirmek yine Onaylanan projelerin, üretimi teknik detaylarının hazırlanıp dosya halinde getirilmesi ve takibi, Tasarım, üretim departmanı arasındaki işin akışına destek olmak, Gerektiğinde satışı gerçekleşen projenin, çalışma alanında üretimini kontrol etmek denetlemek ve müşteri Sakarya İç Mimarlık Firması olarak teslimatı gerçekleştirmektir hedefimiz.

İç mimarlık firması olarak Yaptığı tüm çalışmaları raporlayıp denetleyip, belirtilen belirli aralıklarda yöneticisine sunmak ardından proje ve danışmanlık hizmetleri iç mimarlardan oluşan uzman ekibimiz tarafından yürütülmektedir. Kocaeli İç Mimarlık Firması Müşterilerine sunduğu üstün hizmet, ürün çeşitliliği, kapasite ve koordinasyon kabiliyetiyle verdiği hizmet sektörün Reklamcılık Bölümü'nün amacı bütünleşik ve pazarlama çerçevesinde, yaratıcılık, strateji, markaları ve araştırma alanlarında başarılı disiplinli iletişimciler yetiştirmektir amacımız.

İç Mimar ve Reklamcılık Bölümü olarak medya sektörlerinin ve önemli finans kaynağı olan, tüketim ve üretim değerleriyle, toplumsal bilinci biçimlendiren ve reklamın ne olduğunu, ne işe yaradığını anlamak çeşitli medya kanallarında ve ortamlarında nasıl işlendiğini nasıl üretildiğini vermeyi amaçlar.Tabela, Dijital Baskı, Araç Giydirme ve diğer birçok alanlarda verdiğimiz hizmetler ile varlığımızı, pratik olarak çözümlemeler, ekonomik fiyat, zamanında işi teslimi avantajlarımızı kullanarak müşterimize sunuyoruz. Yaratıcı ve kaliteli iş alanında üretimimizden taviz vermeden ve yolumuzu hedef kitleyle kolay anlaşılır, akılda kalıcı ve etkin bir çözüm sunarak  iletişim kurmak ve her yeni işte ilk önceliğimizdir. Sakarya İç Mimarlık Firması Bizim için küçük iş büyük iş ayrımı kesinlikle yoktur. Her iş için gerekli özveriyi ve hassasiyeti gösteririz. İç Mimarlık olarak müşterimizin memnuniyeti her daim için ön plandadır. Müşterilerimizin, ticari etkinliklerini arttırmak, markalaşma ve süreçlerinde, ihtiyaçları olan tüm ihtiyaçlarını gereksinimlerini. Dijital Baskı Sistemleri olarak Flatcom kesici, Baskes Etiket gibi Işıklı ve Işıksız Levhalar, Araç Giydirmek, Alüminyum, Pirinç Harfler, Bayrak ve Flamalar üretmek, Plaket ve Madalyonlar, Kapı ve Masa isimlikleri ayriyeten Çelenkler, Atatürk Köşeleri, ayrıca Şeref Köşeleri gibi Bez Afiş, Serigrafi, Pantoğraf Oyma Yazı gibi profesyonel çözümler sunmaktır amacımız. Sizde bu hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

25.1.2017