Sakarya İç Mimarlık Firması

Sakarya İç Mimarlık Firması

İç mimarlık mesleği son zamanların en fazla tercih edilen meslekler arasındadır. Üniversitelerin en çok tercih edilen bölümüdür iç mimarlık. Bu kadar tercih edilmesinin sebebi ise gelirinin oldukça yüksek olmasıdır. Fakat hepsi için aynı fiyatı alıyor diyemeyiz. İnsanların bir iç mimar ile çalışmasının nedenleri aslında kişiden kişiye değişebilmektedir. Kimi evini ya da işyerini nasıl dekore edeceğini bilemez. Bir sürü araştırma yaparak, insanlardan fikir alarak yapmaya çalışır ama bu işi daha da içinden çıkılmaz bir hale getirebilir. Kimi insanlarda, fikir ve zevk sahibidir ancak daha profesyonel biriyle çalışmayı tercih eder. Çünkü bilir ki yapılan iş daha mükemmel olacaktır.

Bizler yani Sakarya iç mimarlık firması olarak görev ve sorumluklarımızı bilen, müşterilerin isteklerine ve görüşlerine değer vererek işimizi yapmaktayız. Kesinlikle görevlerimizi çok iyi bilmekteyiz. Görevlerimiz ise:

 

İnşaat alanını denetleyerek müşteri ile iletişime geçip, model ve Konsept hakkında tavsiyede bulunmak, yeni olan bütün mimari gelişmeleri takip ederek yöntemler geliştirmek, binaların ya da mekanların tasarımını yaparak ayrıntılı planlar ve çizimler hazırlamak, maliyet, tarz, zamanlama ve talimatlara uygun olarak projeleri hazırlayıp gereken bağlantıları yapmak, binalarda iç mekanların kalitesi ve işlevi konusunda çıkabilecek problemlere çabuk ve en iyi şekilde çözüm getirmek, gerekli plan, çizim ve tasarım yapmak, talimatlara uygunluğunun sağlanması için inşaatı veya mekanı denetlemek, kentleşme sahalarının gelişimini sağlayarak planlar yapmak, okullar, parklar, kurumlar, karayolları ve havaalanı ile ilgili projeler hazırlayıp mesken, sanayi ve ticari amaçlı yerlerin arazi gelişimini tasarlamak ve planlamak, güvenlik ve etkinlik için trafiğin ve yolların kontrolünü ve rotasını planlamak, bu konu ile ilgili danışmalık hizmeti vermek, diğer uzmanlar ile fikir alışverişi yapmak ve irtibat kurmak, bilimsel rapor ve makale hazırlamaktır. Sakarya iç mimarlık firması olarak, hepsi kendi alanında uzman bir ekip kadrosuna sahip işini bilen, işini en iyi ve kaliteli şekilde yapmaya özen gösteren, her zaman müşteri ile irtibat halinde kalarak onların istekleri doğrultusunda iş yapan bir ekibiz. Bizleri daha iyi tanımanız için orvela.com adresimizden bizi takip edebilirsiniz.

25.1.2017